Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek ellene? Menjek el...

Mit tehetek ellene? Menjek el bőrgyógyászhoz vagy elég rá valami krém amit bármelyik drogériában megtudok venni?

Figyelt kérdés
Hámlik a bal szemem alatt a bőr, és utána ki is reped annyira hogy néha vérzik is. Ez nem csak nem esztétikus de csak ha krémmel bekenem csípi is. De csak mindig téli időszakban fordul ez elő.

2012. nov. 30. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Olíva olajjal kenegesd szerintem, nem ilyen szintetikus készítményekkel, mert a természetes az jobb.

Plusz igyál több vizet vagy nyers gyümölcsöt, salátát fogyassz bár az télen nehéz.

2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az oliva olaj egy kicsit drága..:(
2012. nov. 30. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Felszíni vízhiány alakult ki.Hidratáld szem környékére készült termékekkel,akár gyógyszertárival.
2012. dec. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem drágább mint pár "krém". Meg belsőleg is jó (egészséges) és ha neked annyira ki van száradva hogy vérzik akkor érdemes belsőleg is támogatni pl több folyadékkal - nem cukrossal.

Én mondjuk drágábbat használok az 500 ml 1600-2000 Ft de vannak jó minőségűek 1000 Ft körül is. Szóval nem sokkal drágább mint egy krém, de akármilyen más olajat kipróbálhatsz, a lényeg hogy ezek nagyon jól hidratálnak. Kakaóvaj, shea vaj - bár ezek még drágábbak de pl a shea vaj nagyon jó ekcémára is. Vagy ahogy az előző írta gyógyszertárba kérdezd meg milyen krémet ajánlanak rá.

2012. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ami nekem van krém abba is shea vaj van de csak olyan igaz nem annyira.

Akkor majd megkérdezem gyógyszertárban mit tudnak rá ajánlani .

2012. dec. 1. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sírástól jött ki egy száraz viszkető piros folt (ekcéma) amit a Phlogosam kenőcs (vény nélküli) 1 hét alatt rendbetett. Plusz én is használom a shea vajat úgy, hogy összeolvasztottam kakaóvajjal, meg oliva olajjal, tényleg jó. Ha lesz rá pénzed próbáld ki, gyógynövényboltan találsz ilyeneket.
2012. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sírástól..? Az utóbbi mostmár 5 hónapban rengeteget sírtam. Egész életemben nem sírtam ennyit...na mindegy.

Ez a krém mennyire kerül amit mondtál?

Kipróbálom ezt a shea vaj kakaó vaj össze olvasztasát.

2012. dec. 2. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

-ennyibe kerül

2012. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hasznos az oldal.
2012. dec. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!