Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti éjszaka hogyan...

Csajok, ti éjszaka hogyan hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Csak simán kibontva? Vagy esetleg felkötitek?
2009. aug. 18. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán kibontva, mert az egyenes hajat szeretem, és ha teszek bele valamit, akkor annak reggelre megmarad a nyoma.
2009. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kiengedve általában.amikor az agyamra megy a sok haj lazán felkötöm
2009. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Kiengedve, legekvés előtt kifésülöm, és a fejem fölé rátarítem a párnára (mondjuk egyre nehezebb így aludni, már derékig ér a hajam...)


Így szeretem amúgy, nappal is így hordom, nem bírom a festékeket sem, se a hajlakkot, stb, a természetesség híve vagyok.

21/L

2009. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kiengedve :)
2009. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kiengedve , bekotve sztem eleg kenyelmetlen
2009. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

kiengedve,mert a gumi nyoma megmaradna,arról nem beszélve h amennyit mozgolódok éjszaka úgyis kijönne a gumi és összekócolódna a hajam...akkor meg hagyom kiengedve:D

14/L

2009. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha kiengeditek, nem kócolódik össze? Én mindig kiengedett hajjal alszom, de reggelre úgy nézek ki, mint egy ősember. :) Gondolkodtam, hogy valami pántot kéne felrakni, vagy feltűzni, felkötni, de hát nem is tudom... :)
2009. aug. 18. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig máshogy. Valamikor összerakom kontyba, valamikor meg befonom, vagy csak simán kibontva hagyom. Kibontva a legkényelmesebb. Fenékig érő hajam van, de még sosem volt olyan, hogy beletekeredtem volna éjszaka (bár olyan igen, hogy majdnem lenyeltem). Az meg, hogy milyen reggel, nem számít, mert mindenképpen összekócolódik, nap közben is. De állítólag jól áll, és én is jobban szeretem úgy :)
2009. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
kibontva, vagy úgy ahogy hazajöttem :D (hajlakkolva az egész fejem)
2009. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedve. Nem túl hosszú a hajam -vállig ér- este kifésülöm, reggelre nem lesz kócos, ilyen szempontból nagyon szerencsés vagyok a hajtípusommal (pedig dús és vastagszálú).
2009. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!