Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás: melyik...

Közvéleménykutatás: melyik piercinget csináltatnátok, és miért? Lent a linkek, sok választ! (? )

Figyelt kérdés

1,2: Ezen a képen a microdermal kézen vagy a Monroe? [link]


3: Itt a linken alulról a 3. sorban baloldalon a legszélső az ujjban.

[link]


Újabb ötletekre is kíváncsi vagyok! :)



2012. szept. 15. 17:53
 1/10 A kérdező kommentje:
A 2. link minden megnyitáskor átrendezi a fotók sorrendjét. Az a kép, ahol egy banán piercing van az ujjban (2 szív és egy színes kő az egyik vége).
2012. szept. 15. 17:56
 2/10 anonim válasza:
1 szerinem ne csinálj pircing et 2 fiú vagy e vagy lány 3 fiú szemöldök. lány orr vagy ajak. (bár a fiúknak nem áll jól)
2012. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Nyilván nem olyan válaszát várom, aki utálja a piercingeket.

2. Lány, kihagytam valóban, bár úgy gondolom, a felsorolt (linkelt) piercing fajtákból ki lehet következtetni.

3. Orr nem tetszik, ajak meg csak a monroe. De köszi a választ.

2012. szept. 15. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
A kézen microdermal nagyon szép, ezek közül ez tetszik legjobban, csak én félnék, hogy beleakad valamibe. Ujjpiercing nem tetszik, a monroe igen, dee ez nagyon szubjektív dolog, szerintem amit te legjobban szeretnél, azt csináltass, úgyis te tudod legjobban.
2012. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

biztos nem csináltatnék kézbe microdermalt.

Ha csak nem elkényeztetett gazdag p!csa vagy, akit rendszeresen kiszolgálnak, akkor elárulom, hogy a munkától/házimunkától nagyon hamar ki fog szakadni.

A monroe meg szerintem nagyon visszataszító.

(Ja, és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok pc ellenes, 2 is van nekem is - nyelv, köldök)

24/L

2012. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok gazdag p.csa, és én is ettől tartok, hogy kiszakadna.

A monroe visszataszító, ezt sokan mondják. Meg hogy ribis, stb. Én ezt elfogadom, mindenkinek más tetszik, bár nem értem, hogy lehet ribis egy piercing. Ribis lehet a viselője, nézhet ő ki közönségesen, de ha valaki nem ilyen, a piercing sem fogja ezt a hatást kelteni rajta. Nem? A köldök piercingre (ami nekem is van) ezek mind szintúgy elmondhatóak, annyi különbséggel, hogy el lehet takarni.

Szóval írjatok, mi a baj a monroe-val?

Mindenkinek ment a zöld.

2012. szept. 16. 10:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mondják hogy ribis, mert általában azokon a csajokon van, akik ilyenek. Nem tudom miért. De nekem is van 2 kolléganőmnek, mindketten tipikus vihogós libák, akik férjes pasikra hajtanak és rázzák a valagukat mindenkinek.


Persze ebből nem lehet általánosítani, de ha meglátok egy ilyen ékszert, egyből ők jutnak eszembe.


Amúgy anno volt egy köldök és orrpiercing divathullám, akkoriban meg az volt a ribis. :P


Én fülpiercing mániás vagyok, de már tele van a fülem, kár hogy csak két füle van az embernek. :)


Ha csak ennyiből lehet választani akkor a microdermal, bár elég szerencsétlen helyen van, az életben nem gyógyul be egy átlag emberen. (értem én ezalatt azokat a normál földi halandókat, akik főznek, mosogatnak, takarítanak... neadjisten dolgoznak is)


Akkor inkább csuklóra, ott kevesebb incidens éri. :)


Egyik kolleginának három microdermal van a csuklóján vízszintesen, és nagyon jól néz ki! Gyári munkások vagyunk, és mégis be tudott neki gyógyulni, mert ott nem irritálódik annyira. Persze le szokta ragasztani munkában hogy nehogy beleakadjon valamelyik alkatrészbe.


Hozzáteszem, neki a férje vagy gyesen a gyerekkel, és a nő nem végez házimunkát. Amúgy biztosan meggyűlne a baja a mosogatással. :D


De nekem ez tetszik, csináltasd meg helyettem is! ;)

2012. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ááá, most látom mit írtam: "férjes pasikra hajtanak".. ez beillik egy aranyköpésnek :D


Tudtam hogy újra kell olvasnom ezt a hozzászólást mert valami nem stimmel. :)


Azt akartam írni, hogy ezek a csajok nős pasikra hajtanak. :) Persze, a mai világban a férjes pasi sem lenne szokatlan..

2012. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:D :D :D Őőő, igen, ezen néztem egyet.

Jó, a microdermal kiesett. Szép, de ahogy írtad, földi halandónak nem való. :)

Az ujj is kiesett, az talán annyira nem is jó. Viszont indítok egy új versenyzőt: [link] - lip piercing.


Tehát monroe vagy ez? [link] - itt van mindkettő.

A végső döntést én hozom meg persze, csak kíváncsi vagyok. Ja, a fülemben nekem is van 1 tragus.

2012. szept. 16. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, eközül a kettő közül nekem egyértelműen a második tetszik jobban, a száj alatti (ennek nem tudom, mi a rendes neve). De kíváncsi vagyok, majd írd meg, hogy döntesz. :D
2012. szept. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!