Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszt eltünteti végleg a...

Bajuszt eltünteti végleg a "Végleges szőrtelenítés"? L/20

Figyelt kérdés

Elég sötét színű a hajam, és van bajszom is...az is elég sötét, nem szúr, ilyen kis pihék, de , ha nem szőkíttetném kozmetikussal,akkor látszana.


Viszont érdekelne, hogy valaki ment- e már ilyen problémával szőrtelenítésre (és itt nem gyantázásra gondolok), mert én csak végleges dologban gondolkodnék. azt semmiképp sem szeretntém, hogy megerősödjön, és hogy mindig szedegethessem ki. meg ki tudja, hogy a gyantázásra hogy reagálna a bőröm ott...

Szóval csak végleges dolog érdekel,hogy végre eltűnjön teljesen...


Szerintetek tényleg véglegesek ezek a méregdrága szőrtelenítések???

Ha valaki volt már és használt, kérhetnék elérhetőséget + árat!?


KÖSZÖNÖM



2012. dec. 3. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem véglegesek, csak pár évig nem nő.
2012. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Több kezelés is kell ami nagyon drága és lehet hogy csak fél-1 évig tart... Végleges nem létezik.
2012. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

anyám pont bajuszra ment ilyen kezelésre 6 alkalom volt,foga nagyon fájt tőle közben és nem ért semmit az egész.

Engem is ő beszélt le erről,kiszedte persze de ugyanúgy visszanőtt neki pedig végigcsinálta a kezelést..:/

2012. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyantázástól nem lesz erősebb. Én kb 1 éve legyantáztam és egyáltalán nem nőttek vissza azóta.
2012. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! én is ettől féltem....

akkor maradok a szőkítésnél...

2012. dec. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!