Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Milyen gyakran szőrtelenítetek és mivel?

pl. én arra vagyok kiváncsi főleg, akinek van barátja és borotválja magát...lábat 3 naponta leborotváljátok?:S

Keress kérdéseket hasonló témákban: szőrtelenítés, hónalj, krém, gyanta, epilátor, borotva

2012. nov. 17. 14:47  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem több, mint 6 éve van párom.

A lábamat és a hónaljamat epilálom hetente 1x, a karomat gyantázom 2 hetente, intimrészt pedig borotválom 3 naponta (régen epiláltam fél évig, de aztán nagyon rondán begyulladt a szőrtüszőm, ezért váltottam vissza a borotvára).

20/L

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. nov. 17. 14:52 Privát üzenet
Én borotválok mindent,a lábamat nyáron minden nap szoktam,mert nagyon erős a szőr,a karomat 3-4 naponta,intim részt idén csak rövidítettem.Ilyenkor télen csak ritkán szőrtelenítek,csak alkalomra ha esetleg látszik,a barátomat ez nem érdekli,így is úgy is jó neki.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. nov. 17. 15:34 Privát üzenet
Hetente egyszer szoktam borotválni a lábamat, hónalj meg intim.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2012. nov. 18. 00:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen gyakran lehet csináltatni tartós hajegyenesítést?
Az baj hogy 13 évesen minden másnap bekenem az arcomat? Csak körömvirág krémet rakok rá, mert elég száraz a bőröm. De anyukám szerint nem kéne ilyen gyakran kenegetnem. Ettől...
Zsíros bőrtípusom van, mégis folyamatosan hámlik az arcom. Bőrradírt időnként használok de nem túl gyakran. Mit tegyek vele?
Ti milyen gyakran szőrtelenítetek? És milyen módon?
Fiatal lányok, ti milyen gyakran, és hogyan szőrtelenítetek OTT?
Lányok ti milyen gyakran és mivel szörtelenítetek? Lábat, intim helyeket stb

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!