Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha kicsi a mellem?

Mit tegyek ha kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nagyon kicsi a mellem.minden osztálytársnőmnek nagyobb és ez nagyon zavar hogy csak nekem nem nő egyáltalán.nem tudtok valami megoldást.

2012. dec. 3. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
:) Én is ebben a cipőben jártam. Nekem az első menstruációm környékén kezdett csak nőni, 13 éves koromban. Ne foglalkozz vele, a gének nem szeretik a versenyfutást. Inkább örülj neki, hogy pld. a tornaórán még nem zavar. És nyugi: neked is nőni fog, csak egy kicsit később :)
2012. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 wartburg353s válasza:
100%
Még ráérsz ezen görcsölni. A húgom 14 évesen még nagyon kislányos alkatú volt, most meg 90-es melltartót hord. Nekem is kicsi a mellem, de ez a pasikat sose zavarta, úgy voltam vele, hogy inkább kicsi legyen és formás, mint nagy és löttyedt. Férjnél vagyok, gyerekem van, és lánykoromban elég sok udvarlóm volt. A mellem nem nagy, de ez sose volt baj.
2012. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Quorra ***** válasza:
Nekem 19 évesen nőtt meg A kosárméretről B-re. Most 20 vagyok, szóval még simán bepótolhatod.
2012. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj Kislány, 12 éves vagy. Ilyenkor teljesen normális, ha kicsi melleid vannak. 20-21 éves korodig nőhetnek a cicijeid! Egy lány sem lesz attól semmivel sem értékesebb, hogy nagy melle van! :)
2012. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt a válaszomat ugyan miért törölték, hogy leírtam, semmi baj ha kicsi a melled, ennek semmi jelentősége, főleg 12 évesen. Nem is lehet semmivel növeszteni, szóval türelem, vagy megnő majd idővel, vagy nem. Az sem tragédia, jobb a kicsi mint a nagy lógós mell.
2012. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat :))
2012. dec. 4. 19:39
 7/7 anonim válasza:
figyelj! :) 15 éves vagyok és kb épp hogy van mellem. egy 70A-s melltartóba belefér talán még az is nagy egy picit . de ne aggódj emiatt majd megnő:)
2012. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!