Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi a mellem, nagyon szégyen...

Kicsi a mellem, nagyon szégyenlem, mert így egy fiúnak sem tetszek. és nagyobb önbizalmam lenne ha lenne nagyobb mellem . Hogy lehetne? 13/L

Figyelt kérdés
Gondoltam már arra hogy berakok egy tömést, de az nem valami jó megoldást, úgy vagyok vele hogy addig tömöm magam ameddig nem nő meg..
2012. aug. 31. 00:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
majd akkor sírj ha 21 évesen is kicsi lesz..
2012. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
sehogy
2012. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évessen nem gáz ha kicsi a melled az lenne a fura ha nagy melleid lennének. :D Vegyél szivacsos melltartót akkor nagyobbnak látszik.
2012. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Látszik hogy még gyerek vagy... egy pasinak sem a melled miatt fogsz tetszeni, nekem lapos teljesen mégis imádnak a pasik. Akinek mégis a melled miatt kellesz az meg ne érdekeljen mert csak ki akar használni. Ilyen egyszerű, a tömésnek meg semmi értelme, mert egy jó szivacsos melltartón is messziről látszik hogy az nem a mell hanem csak szivacs. Inkább nevetségessé tesz az ilyesmi.

13 éves vagy, még növésben, lehet hogy nagyobb lesz a melled, nem biztos, de meg kéne értened hogy nem számít semmit sem a mellméret.

2012. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De csak azért zavar, mert a velem egy idősökkel nagyobb mellük van , talán veszek egy szivacsos melltartót ,de nem olyan feltűnőt , amin látszana hogy tömés..
2012. aug. 31. 00:36
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
nehogy tömd, úristen...
2012. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 vagyok. Nekem sincs nagy mellem,(70/b)de azt viszont tudom, hogy a korosztályomból itt szinte mindenki push-up melltartót hord. Én büszke vagyok rá, hogy anélkül is vállalom a méreteimet. Szerintem vegyél normális melltartót, és elégedj meg egy ideig azzal, amid van. Nyugi, nőni fog még, és a fiúk ha látják, hogy te jól érzed magad a bőrödben, nem fognak azzal törődni, hogy mekkorák a melleid. Egyegy buliba esetleg vegyél fel szivacsos melltartót, de másképp nem ajánlom, mert lassabban nőnek tőle a melleid, és a formájukat is elvesztik.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Csillagom, 15 éves koromig nekem sem volt, most 21 vagyok, és nincsen nagy mellem. Elhiszed, ha azt mondom, egy percig sem szégyenkeztem emiatt, és a pasik sem bánták? 13 évesen gyerek vagy, a mellméreteden kívül annyi minden van, amivel foglalkozhatnál. Ne az osztálytársaidhoz hasonlítgasd magad, mindenki más korban érik. Írod, hogy a fiúk nem szeretnek a kis mellet miatt, és ezért vagy önbizalom hiányos. Pedig valójában az a helyzet, hogy A kis melled miatt önbizalom hiányos vagy, és ezért nem szeretnek a fiúk. Mert a környezeted is észreveszi, hogy nem vagy rendben magaddal. Várjál még 5 évet, azalatt bőven nőhet még. De ha nem nő nagyra se tört össze a világ. Akkor legalább tudod, hogy a pasik az eszedért, a humorodért szeretnek és nem azért, mert van két dinnyéd.
2012. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Irj privit es meglatjuk h tetszel e nekem :D

14/f

2012. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem melltartó sem kell pedig 13 vagyok de igy is szeretnek a fiúk :D de nem is lennék szomorú ha egyáltalán melltartót kéne hordanom :) 13/L
2012. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!