Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített haj feketére festése?

Szőkített haj feketére festése?

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja fodrásznál tetettem a hajamba pár szőke tincset (eredeti hajszínem barna). Korábban voltam már fekete, azt otthon festettem, és most is így szeretném. Szerintetek merjem ismét otthon magamnak az egèsz hajamat feketére festeni, vagy inkább csinàltassam fodrásznál?
2012. dec. 5. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
fodrász: biztos ami biztos alapon
2012. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán befestheted otthon, ellenkező estben ha feketéből szőke szeretnél lenne a fodrászt ajánlanám, de most semmi értelme nem lenne, csak pénz kidobás..
2012. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Befestheted nyugodtan. A fodrász sem csinálja másképp. Úgyis ki fog kopni a szőkített részen, ezzel nincs mit tenni, a fodrász sem tudja tartósabbra festeni....
2012. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igen, azt gondoltam én is, hogy szőkìtett tincseknél jobban fog kopni.
2012. dec. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!