Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy gyorsabban...

Mit tegyek, hogy gyorsabban nőni tudjon a hajam? Próbáltam sok mindent, ricinus olajat, revalid-ot, kalciumos-kovaföld kapszulát de alig? 22/L

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez genetika, nem lehet rajta változtatni.


Nekem meg túl gyorsan nő. Ha befestem, 2 hét mulva lenő, úgyhogy inkább már nem is festem.

2012. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó neked ,cseréljünk :D
2012. dec. 6. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként volt egy idióta haverom régen, aki egy egész flakon bánfi hajszeszt ráöntött a fejére részegen.

Utána mintha gyorsabban nőtt volna a haja, úgy tűnt. De lehet hogy csak nem ment fodrászhoz. Hát nem tudom, próbáld ki :D


[link]

2012. dec. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Scitec Multi Pro Pack-ját szedem , sok benne a mindenféle vitamin és nekem nő tőle mint a kender .
2012. dec. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hajnövekedés genetika, nem lehet gyorsítani se lassítani.
2012. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha genetika akkor is lehet befolyasolni.


banfi hajszesz, ricinus olaj, vitaminok


am nekem is gyorsan no, nem is birtam fizetni a sok szokitest 2 hetente kellett volna de legkesobb 3 het, 4 hetnel mar nagyon ciganyul neztem ki.

jah es a fodraszom 200 kmre volt tolem, Bpn meg mindig elcsesztek szoval feladtam miutan magamnak is elcsesztem, most barna vagyok :)

2012. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gyorsítani nem tudod, de nekem a revalid 4 hónap után kezdett hatni de hányingerem volt tőle úgyhogy abbahagytam. Most pont fél éve használom a dm-es haar vitalt, és tele van pár millis kis hajakkal a fejem :)

de egy vitaminnak minimum 4-5 hónap kell hogy hasson, talán nem csináltad elég ideig.

2012. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!