Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olivaolajos balzsamot vettem...

Olivaolajos balzsamot vettem ma, hogy nőjön a hajam (száraz, töredezett hajra. Stb) Mi a véleményetek? Használ?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miért vár bárki is egy olajtól hajnövekedést. Egyiknek sincs ilyen hatása.
2012. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem töredezett és nem száraz,akkor biztos gyorsabban nő..az a kérdésem,felesleges volt megvennem vagy nem?!
2012. dec. 6. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
De, a ricinusolaj növeszti a hajat, tapasztalat. :) Összekevered az olivával, felmelegíted kicsit, felviszed a fejbőrre és a hajvégekre, betekercseled, vársz pár órát és hajat mosol.
2012. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Balzsamot? A balzsamot a hajhosszra kell tenni, tehát nem a fejbőrre, amiből következtetve nem fogja serkenteni a hajnövekedésedet! Száraz, töredezett hajra nagyon jó, de ne várj tőle hajnövekedést. Helyette masszírozz a fejbőrödbe olívaolajat vagy ricinusolajat. Az nekem bevált. Ha balzsamot teszel a fejbőrödre, utána jó zsíros lesz a hajad és moshatod meg újra.
2012. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

A ricinusolaj és olivaolaj sem növeszti a hajat, a hajnövekedés genetika. Ezen egyetlen szer sem változtat. A hajnövekedésnek szakaszai vannak, néha gyorsabban nő, néha meg szinte egyáltalán nem. Ezen nem lehet változtatni. Ha a ricinus hajat növesztene akkor nem csak a hajad nőne jobban hanem szakállad és bajszod is lenne tőle. Sok kozmetikai termékben is van ricinus. Hajvégekre jó valóban az olaj, de fejbőrre nem mert eltömíti a pórusokat, ez pedig a hajhagymák működését akadályozza.

De mint szoktam írni nem kell nekem hinni, sem neten leírt hülyeségeknek és tévhiteknek. Kérdezz meg egy erre szakosodott orvost ha érdekel a téma.

2012. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

76%-os! Már milliószor leírtad, hogy a hajnövekedés genetika, köszönjük felfogtuk. De ha valaki mégis látja, hogy jobban nő egy olajtól a haja, akkor hagyd meg őt ebben a hiszemben, miért sajnálod tőle? Én is látom, hogy ricitől gyorsabban nő, mivel festve van és látszik a nagyobb lenövés.

Kérdező: hát ez a balzsam sztem max abban fog segíteni, hogy ne törjön a hajvéged. Ami viszont jó, mert ezáltal nem kell vágatni belőle, tehát hosszabb lesz :) de maga a haj nem hiszem, hogy ettől gyorsabban nőne :/

2012. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy nézzetek utána a ricinusos hajnövesztésnek... Nekem hátközépig ér a hajam, amit ennek köszönhetek, pedig 2-3 havonta vágatok belőle.
2012. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)) Én nem merek ricinust használni,mert mâsok szerint,hullik a haj tőle.Mindenki mást mondd..:/
2012. dec. 7. 12:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Mond*
2012. dec. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!