Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fakó, száraz hajra, gyulladt...

Fakó, száraz hajra, gyulladt pattanásra mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van néhány gyulladt pattanásom és szeretném, ha ezek halványodnának holnapra, valamilyen házi készítménnyel.

(Esetleg kozmetikumokat is mondhattok, amikkel szebb lehetne az arcom.)

Egyébként nagyon száraz, és fakó (semmi fényessége nincs, mint a reklámokban, ahol nagyon száraz, töredezett, és fénytelen a csaj haja. )


Szóval ezt a két dolgot kérdezném , tudtok segíteni!?

SOS SOS SOS


2012. dec. 10. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

házi pakolásból én csak ezt próbáltam, nekem nem csinált csodát de azért ártani nem árt! :) meg azért segített is, meg hát könnyen elkészíthető :

élesztő + tej + esetleg egy kicsi(!) citromlé

ezt összekutyulod úgy hogy egy kenhető de nem folyós állagút kapj, amit fel tudsz kenni az arcodra.. ezt pedig simán rajtahagyhatod kb 15 percig, amikorra már érzed hogy teljesen rád szárad :)

ja és ezt egy héten párszor megcsinálhatod, a biztos hatás érdekében :)

2012. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak a bőrre tudok mondani dolgokat, amiket ki is próbáltam:

- Gyulladt pattanásra a legjobb otthoni cucc a krumpli. Vágsz belőle egy olyan szeletet, ami a közepénél 1-2 cm-s, azt ráragasztod az arcodra sebtapasszal, és pár óráig rajtahagyod. Itt gyakorin olvastam erről, és tényleg segít.

- Nem otthoni cucc ami jó a kinyomhatatlan pattanásokra az pedig a neogranormon. Pár óráig rajtahagyod, utána már simán ki tudod nyomni a pattanást, sokkal gyorsabban begyógyul.

- Általánosságban, bőrradírként pedig méz + olívaolaj + cukor keveréket kezdtem el használni. Nagyon olajos lett tőle a bőröm, van aki olívaolaj nélkül simán csak mézet cukorral összekever, lehet hogy én is azt fogom csinálni legközelebb.

2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!