Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hippoba martom a hajam...

Ha hippoba martom a hajam veget, akkor lehet ombre (szinatmenetes) szoke vagy feher (barna a hajam)?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem befesteni, es igy jo lenne, csak nemtudom mi lesz vele? Kimegy belole a szine, mint a ruhabol, vagy tonkremegy? (ha igen hogy megy tonkre?)

2012. dec. 16. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lesz vele, de tuti nem mártanám hypoba a hajam. Festesd be, az a biztos, de szerintem az ombre haj gáz.
2012. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen tönkre megy. A festék kevésbé káros mint a hypo.
2012. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, adj türelmet!

Mégis hogy gondolod, hogy hypoba mártod a hajad?

A felszabaduló klórgáz egyébként is mérgező.

2012. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
mi lenne, ha először egy hajszálat, vagy tincset mártanál bele? Akkor látod, mi történik vele, szerintem semmi.
2012. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Ha nem tudod, miért tanácsolod?

Ún. naszcens oxigén szabadul fel, ami nagyon reakcióképes, szerves anyagokat oxidál.

Sósavra bomlik és aktív oxigénre, ha vízzel érintkezik.


NEM HAJRA TALÁLTÁK KI, BŐRRE VAGY SZÉPÍTKEZÉSRE!


Irány a DM, hajfesték kicsit drágább ugyan, de marad hajad.

2012. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jézuusom!hipoval? de miért nem akarod annyira a hajfestéket?
2012. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez mégis hogy jutott az eszedbe? okkal nem megy rá az ember ruha vagy falfestékkel sem a hajára, arra van a hajfesték.

azt tanácsolnám, bízd szakemberre, főleg ha szép átmenetes hajat akarsz, bár nincs sok tapasztalatom, de a saját pirosamat nem mertem volna home made bevállalni :D

2012. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jajj... komolyan, más még a ruhát sem meri hipózni mert tönkremegy tőle hamar, a haj ennél sokkal sérülékenyebb.

A festék meg tuti hogy kevésbé káros.

2012. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ugyanolyan marad, minusz a hosszából az a rész amit belemártottál a löttybe. Ha pedig mégsem törik le, akkor is tönkrevághatja. Bár a bolti hajfestéktől is széttöredezhet, de az nem biztos, és legalább az hajra van.
2012. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
esett már hajszálam flóraszeptbe, domesztoszba, kutya baja lett. Igaz, van rajta pár réteg hajfesték, nem eredeti.
2012. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!