Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Ti hogyan végzite...

Lányok, nők! Ti hogyan végzitek az intim szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
Gyanta vagy borotva? Kozmetikusnál mennyire fáj és mennyibe kerül? Illetve minden kozmetikus megcsinálja az egészet, vagy csak bikinivonalat? És ha borotva, akkor nem pattog ki, vagy viszket nagyon?

2012. dec. 17. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 1800-ért csinálom, nem minden kozemtikus vállalja de a legtöbb már igen. Kibirható a fájdalom attól is függ mennyi van. Én inkább kibirok 5 intim gyantát mint egy lábat, én nekem az fáj a legjobban. A bortova után picit viszket amikor nő és dajna nagyon gyakran kell mig a gynatát elég 3-4 hetente és nem szúr amikor nő vissza. Van akinek kipattog van akinek benő embere válogatja a benövés gyakoribb gyantától de van akinek sose van akinek mindig benő.
2012. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
images02.olx.hu/ui/2/44/08/26363608_1.jpg
2012. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyantáztatom kozmetikusnál. Nem egy kellemes dolog, de abszolút kibírható. Beszélgetünk közben, így lehetőséget sem ad, hogy annyit mondjak közbe: AUU. Nem minden kozmetikus csinálja meg, csak az, akinél külön van ilyen, hogy intim gyanta. A fazon gyanta csak bikini vonal.
2012. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál gyantáztass, ha teheted.
2012. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!