Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom újra egészségessé...

Mivel tudom újra egészségessé tenni a körmömet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje, szép hosszú és erős körmeim voltak. Nyár elején letöredeztek (vizibicikli és a strandolás miatt), ezért elmentem csináltatni. Ezt tegnap szedtem le, mert már nagyon lenőtt és nem áll szándékomban újra feltöltetni zselével, mivel újra a saját körmeimet akarom megnöveszteni, és azt akarom festeni.

De ez a műköröm dolog nagyon megviselte és elgyengült ráadásul a reszeléstől a felülete sem egyenes.....

Mivel tudom, megint erőssé és egészségessé tenni? Erősítő lakkal már bekentem, és kézkrémet is használok.

Más ötletek?

Köszönöm


2009. aug. 23. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedj A vitamint az jó a körmökre is hajra is. Van úgynevezett kálcium zselé is körmökre olyan mint egy erősitő de szerintem annál jobb. Ezt tettem én is csak nekem ez is kevés volt születésem óta gyengék a körmeim igy maradtam a műnél. :) remélem neked segíteni fog. Sok sikert!!

2009. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!

utána is néztem, mikben van A vitamin (tej, tejtermékek). Ezeket ezentúl akkor többet fogyasztom :)

2009. aug. 23. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!