Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam pár hete...

Befestettem a hajam pár hete közép szőkére (Londa). De most olyan sárgának, fakónak, színtelennek látom. Mivel tudom egészségessé varázsolni?

Figyelt kérdés
esetleg hamvasitó sampon segítene?
2011. márc. 22. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Otthoni festésnél első alkalommal mindig sárgás lesz..:/

2.-3.-nál már kb olyan színe lesz mint a dobozon látható. Szóval szerintem fest be újra, és ápold rendszeresen.

2011. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem az első festésem volt, előtte gyömbér színnel festettük be. :S

de azért köszönöm a választ!

2011. márc. 22. 14:38
 3/6 anonim válasza:
A hamvasító sampon nagyon jó! Én is használtam amikor elkezdtem szőkíteni a hajam, nekem bevált. Ha 10 percig bedörzsölve a hajadon hagyod, leszedi a sárgás hatást.
2011. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hamvasito sampon nagyon jo :) azt hasznald..meg balzsamot mindenkepp..de a londa az eggyik legroszabb hajfestek..ajanlom inkabb a palettát :) és probalj valami erosebb hidrogenes festeket :)
2011. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én is a hamvasitora gondoltam,de ugye nem lesz ilyen kékes a hajam? mert láttam már olyat is,bár neki nagyon szőke volt a haja.

balzsamot használok.

nem tudtam hogy a londa ilyen rossz, nem fogok máskor ilyet venni.köszönöm a válaszokat

2011. márc. 23. 09:39
 6/6 anonim válasza:
én azér használlok hamvasitót mert én fehéres hajat akarok :) de nem kékes :)
2011. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!