Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna hajam van és...

Szőkésbarna hajam van és szeretnék venni egy fekete hajszínezőt. Szerintetek pár mosás után visszanyerhetem a régi hajszínemet?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne kísérletezzek? Légy szíves, segítsetek! :)
2012. jún. 25. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
a fekete színező nem fog kijönni belőle.
2012. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ... mennyire világos a hajad? a szőkésbarna tág fogalom. Eredeti hajszín?
2012. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az "inkább ne kísérletezz"-re szavazok. A fekete hajszínező nagyon sokáig benne tud maradni a hajban, ha egyáltalán befogja az eredeti(?) hajszíned. Festett hajnál már jobb az esély. Persze sokfajta színező van, végig kellene nézni és véleményeket olvasgatni róla... Én még csak két 6-8 mosásosat próbáltam, a Venitát, és a Johanna tasakos színezőjét. Egyik sem fogta be a lenövésem, tehát az eredeti hajszínt, a többi sem lett teljesen fekete, viszont nem jött ki belőle teljesen. Szóval eléggé megszívtam velük...
2012. jún. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se kísérletezz, a fekete amúgy sem áll jól a szőkésbarnáknak.
2012. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Be van festve a hajam! :) Köszönöm szépen a tanácsokat, nem fogok inkább kísérletezni. Nap mint nap megdicsérik a hajam színét és hosszát csak vannak lányok, akiknek annyira jól áll a fekete hosszú haj és úgy gondoltam, hogy majd nekem is jobb lenne, de inkább nem :) Anyukám sem igazán akarná, hogy elrontsam a hajamat :) Köszönöm még egyszer a válaszaitokat! :)
2012. jún. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!