Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk is mehetnek fazongyantára...

Fiúk is mehetnek fazongyantára? 25/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

miért ne?:D

de ha zavarban érzed magad, akkor menj férfi szépségszalonba, ott teljesen természetes lesz:) (pl Masculin nevű férfikozmetika, de több is van)

2009. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, kozmetikus vagyok és egyre több férfi vendégem van: Fő a higiénia, ne szégyeld, aki kiröhög, az egy idióta
2009. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, vannak ismerőseim akik teljes gyantázást kérnek odalent és rendszeresen járnak.

Én vidéki vagyok (sajnos) nem tudom te hol élsz, jobb helyeken már biztos van külön részleg férfiaknak is, külföldön erre nagyobb figyelmet fordítanak, az biztos. Nem tudom M.o.-n mi a helyzet, de nyugodtan menj el kozmetikába és és kérdezd meg a kozmetikust vállal-e. Van amelyik nem vállal ilyesmit, akkor keresel másikat és kész.

2009. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nem kérdés. :D fő az ápoltság és hogy magadnak tetszen az eredmény
2009. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!