Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék fekete hajból...

Hogyan tudnék fekete hajból világos barnát csinálni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék fekete hajból világos barnát csinálni? már mindent megtettem voltam fodrásznál de elküldtek hogy nem tudnak rajtam segíteni múltkor befestettem világos barna hajfestékkel nem világosított ki semmit ugyan olyan amilyen volt.Valaki tudna ajánlani valamit amitől barna lenne?

2012. dec. 25. 21:24
 1/8 anonim válasza:
Hát esetleg a szőkítéssel próbálkoztál már?
2012. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem ,de megpróbálnám nem fogja nagyon tönkretenni a hajam?
2012. dec. 25. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
hogyhogy a fodrász nem tud vele mit csinálni? goshhh
2012. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt ahol én lakok (szlovákiában) semmit se tudnak..elmentem fodrászhoz hogy világosítják ki a hajamés elküldtek hogy sajnálják de nem tudnak rajtam segíteni..
2012. dec. 26. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

van nálatok dm? mert ott lehet kapni color b4 nevű hajfestékeltávolítót. nekem a sötétbarna hajamat szinte sötétszőkére világosította, és egyáltalán nem roncsolta, csak a végét ami amúgy is száraz volt.

de nekem a syoss extra világosító festéke is bejött :)

2012. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha mégis találnál egy fodrászt aki neki állna, akkor figyelj oda rá, hogy csak és kizárólag 3%-os oxival vigyék fel a szőkítőt. Lehet, hogy 2-szer vissza kell kenni, de akkor is összesen még csak 6%-nál tartasz. De ha neki esnek a 12-essel, és azt többször visszakenik, akkor az eléggé gáz. Én fodrász vagyok, így csinálom, így is tanultam. Nekem a sötét lila hajamból így csináltunk 11-es árnyalatú szőkét, és a hajamnak semmi baja nincsen. :)
2012. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van nálunk dm majd utánna nézek :)
2012. dec. 28. 13:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma befestettem a hajam szőkével de semmi ugyan olyan amilyen volt..szóval feladom a világosítást
2012. dec. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!