Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frizura SOS! Nekem már sohasem...

Frizura SOS! Nekem már sohasem lehet normális, stílusos hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyszerűen nem tudok mitkezdeni a hajammal. Felül egyenes alul hullámos hajam van, hát középnél pár centivel hosszabb, fekete. Most a jelenlegi állapota annyi,hogy szimplán kettévan választva, de ettől a képeken a fejemnek ilyen háromszög alakja van ( az alul hullámok miatt)

Nem tudok frizurát választani, mert több dologra is figyelnem kell.

Egyik az,hogy nagy (egyenes inkább) orrom van, és ezt szeretném takarni, a másik pedig,hogy elég kerek fejem is van, oldalról meg kicsit laposabb az átlagnál ( mint a kínaiaknál vagy nemtudom) és emiatt az orrom is nagyobbnak tűnik, mint amilyen valójában.

Na ha valaki tud valami hajat belinkelni, vagy tud vmi megoldást az légyszíves írja meg!


(bocsi hogy hosszú voltam!)


2009. aug. 24. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktad vasalni? Vagy hullámosítani? Én néha megcsinálom azt h. kivasalom és feltupírozom a tövét, vagy hullámcsatokkal hátrafogom több tincsben.
2009. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

De szoktam egy kicsit hullámosítani ( bár nekem alapból hullámos)

2009. aug. 24. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
legyen egyenes.az általában mindenkinek jobb külsőt kölcsönöz
2009. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem szeretném vasalni a hajam, új frizut szeretnék , szóval attól még vasalom ugyanugy középen van elválasztva, és ugyanugy hülyén néz ki tőle a fejem.

Meg nekem nemtúljó az egyenes haj, túl lapos fejem lesz tőle, és jobban látszik az orrom :/

2009. aug. 24. 23:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Vágasd le váll alá érő tépettre, egy nagyobb oldalfrufruval, attól dúsabb lesz, ha kivasalod sem fog lelapulni, és rengeteg féleképp lehet hordani és formázni.

ha találok képet, linkelek ;)

2009. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon sokáig kb. 3-4 évig volt vállig érő hajam, nagyon nem állt jól :/ úgyhogy kínlódva de végre sikerült megnöveszteni jó hosszúra... nem kívánnék megvállni tőle : )
2009. aug. 25. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek jó hajformák, hosszúak is, csak kicsit meg vannak bolondítva!:) Nem muszáj befesteni anélkül is egyedi külsőt kölcsönöz.. Nekem tetszenek. Remélem segítettem!:)


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!