Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég jó az, ha 2x-3x egy nap...

Elég jó az, ha 2x-3x egy nap megmosom szappanos vízzel ( fürdésen kívül ) az arcom a mitesszer ellen?

Figyelt kérdés
Az orrom környékén elég sok a mitesszer és szeretném, ha már nem minden nap vörös fejjel mennék iskolába. ( idáig nyomkodtam őket, de nem igazán válik be :/ )

2012. dec. 28. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szappan csak kiszárítja a bőrt, ettől még nem lesz semmivel sem jobb a helyzet... sőt, inkább ront rajta.

Kamillás gőzölés után kell kinyomkodni és aztán bekenni pórusösszehúzó krémmel. Jobb megoldást ellene nem nagyon tudok. Nappalra meg használhatnál Essence Pureskin színezett hidratálót, jó a mitesszerek ellen is és fed is kicsit. Nekem bevált.

2012. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg a clean&clear? mert nekem itthon csak az van :/
2012. dec. 28. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is tökéletes !!!!
2012. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A clean and clear eléggé szárít nem túl jó. Valmi normális márkájút használj inkább. A szapan tényleg nem jó ötlet. A miteszerek elmulni nem fognak mivel mindenkinek vannak. De néha muszáj kitisztítani hogy ne gyulladjanak be. Ne Te nyomkodd hanem bízd szakemberre.
2012. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!