Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig lófarokba kötöm a...

Mindig lófarokba kötöm a hajamat. Nagyon szeretném kingedni. Probalom meggyozni magam de ekkor orokke ugy erzem hogy nem fog jol allni ezert megkotomMit tegyek? Egy tini lany

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 19:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
12%
Értem. ki szeretnéd kötni miközben meg nem akarod. Mondjuk szerezz egy zseblámpát, meg vmi tükröt és sutyiba valami szekrénybe kösd ki, nehogy a frászt hozd valakire, ha nem áll jól. Ismertem valaki ezt megtette. ő ma már boldog ember, és lófarkas.
2012. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kibontva áll mindenkinek legjobban. Egyébként meg ne hidd, hogy mindenki azzal van elfoglalva, hogy neked hogy áll a hajad. Ez csak a te fóbiád. Az arcod ugyanaz marad, nyugi.
2012. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Van egy jó ötletem. Éjszaka, miután lekapcsoltad a villanyt, engedd ki a hajad. Úgy nem látja senki. Amikor felébredsz, azonnal kösd vissza lófarokba.
2012. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
te vagy az,Dalma?
2012. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem legy magabiztosabb......mindenkinek jol all vmilyen haj.ha a tukor elott kibontod es ugy gondolod , h jol all akkor bizzal onmagadban es enged ki maskor is.amugy meg egyszer mindent ki kell probalni. :-)
2012. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor minek hosszú haj, ha valaki nem tud vele bánni..vágasd le rövidre.
2013. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm is ezt csinálja. Szép hosszú haja van és még az 5-6 év alatt egyszer sem láttam kiengedve.

Minek van szép hajad, ha nem hagyod, hogy mások is lássák. Hidd el, egy idő után már te is élveznéd:)

2013. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én régebben mindig lófarokba kötöttem a hajam. Egy idő után kiengedtem, és nagyon megtetszett. Jobban nézek ki benne. Próbáld ki, és ha nem áll jól, hidd el, nem fognak téged felakasztani, vagy ilyesmi. ;)
2013. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszi.amugy engedtem mar ki es tetszett is csak sokan mar az elso alkalom utan kiborultak hogy nagyon furi.es ez elegge elbizonytalanitott.koszi
2013. jan. 4. 19:26
 10/12 A kérdező kommentje:
koszi.amugy engedtem mar ki es tetszett is csak sokan mar az elso alkalom utan kiborultak hogy nagyon furi.es ez elegge elbizonytalanitott.
2013. jan. 4. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!