Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ötlet az...

Szerintetek jó ötlet az eredeti hajamból ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék:


[link]


Ilyen van eredetileg:


[link]



Szeretnék változtatni valamit a hajamon. Szerintetek mi lenne jó?


2013. jan. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy jól éreznéd magad. Számít mit mond x idegen?
2013. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy mondanám, hogy ez nem áll meg magától szóval vagy dauer lágy hullámokkal, az tartós, vagy minden nap meg kell formáznod és nem árt ha lakkot fújsz rá, hogy ne menjen szét
2013. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nincs kivasalva a hajam, akkor hasonló hullámok vannak benne. De nem is a forma a lényeg, hanem a színek. :)


Nem fogom magam sírva a földhöz vágni, ha valaki azt írja, hogy ez húdecsúnya. Abban biztos vagyok, hogy valamilyen más hajat szeretnék, de abban még nem, hogy milyen is az a "más". Ezért tettem fel a kérdést. :)

2013. jan. 1. 19:33
 4/6 anonim válasza:
Szerintem tök jó az első képen lévő haj, szóval igen, jó ötlet. :)
2013. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó az első képen lévő haj, de nekem az eredeti hajad is nagyon tetszik ( lehet hogy egyszerű, de a színe baromi jóóó)
2013. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szép is, csak már unom.:)
2013. jan. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!