Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nőne gyorsabban a hajam?

Hogyan nőne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
rövid hajam van és szeretnék minél előbb legalább vállig érő hajat....de ezt házilag, hogy tudnám elérni? :D
2013. jan. 2. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Változtasd meg a genetikádat.
2013. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felesleges hozzászólás nem kell...köszi! :)
2013. jan. 2. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Vannak dolgok, amikkel lehet kicsit serkenteni a hajnövekedést.

Én ezeket használtam, mikor növesztettem a hajam: ricinusolaj (heti 1szer), Bánfi sampon, Herba Vita hajszesz hajhullás ellen + DM Das Gesunde Plus Haar Vital kapszula (napi 1 szem).

2013. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hajad semmitől nem nő gyorsabban vagy lassabban, kivétel ha vitaminhiányod van, vagy töredezett a hajvéged. Ezek ellen lehet tenni, de ne higgy a mindenféle csoda növesztő szereknek.
2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Èn is a ricinus olajat ajànlom :)
2013. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De igen lehet gyorsítani, csak kérdés, hogy mi válik be. Nővérem a revalidot szedte hajhullás ellen, de neki nem a hajhullása állt el tőle, hanem gyorsabban nőtt a haja :)


Anyukámnak körömgomba ellen írt fel bőrgyógyász valami bogyót, amitől gyorsabban nő a köröm, hogy így megszabaduljon a körömgombától. Ennek mellékhatásaként a haja is gyorsabban nőtt.

2013. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sörélesztő!

nem hullik a haj , gyorsabban nő + megerősíti :D

2013. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szedj sörélesztőt, és a ricinusolaj is jó rá, szerintem! :)

Én szedtem mindenféle bogyókat, hajnövesztőket, de nekem egyse vált be, csak pénzkidobás volt az egész.

2013. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, majd szép lassan kipróbálom mindegyiket! :D
2013. jan. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!