Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok tetováláshoz nagyobb...

Hol tudok tetováláshoz nagyobb mennyiségű fehér vazelint venni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy gyógyszertárakban kapható 300ml-is kiszerelésben, de eddig egy olyan gyógyszertárat sem találtam, ahol mondjuk 1 kg-os kiszerelés is lett volna, pedig jó pár szalonban is ekkora kiszerelést használnak. Ha valaki tud ebben nekem segíteni azt megköszönném!

2013. jan. 3. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárakban is van ekkora kiszerelésben, az más kérdés, hogy kiadnak-e ennyit. Ha valahol jóban vagy az ott dolgozókkal lehet meg tudod fűzni, hogy adjanak ki neked annyit.
2013. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kérheted,kiadják.
2013. jan. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Aha tetkóhoz mi? :D
2013. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:

Kevés gyógyszertárban adnak ki nagyobb mennyiséget, de érdemes kedvesen megérdeklődni a hozzád közel lévő gyógyszertárakban, én már találtam olyat, ahol nagyobb mennyiséget is kiadnak és nem néznek csúnyán sem, de előtte mindenhol csak icikepicike tégelyeket voltak hajlandóak kiadni...


egy tetováló

2013. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!