Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszínből barna házilag?

Fekete hajszínből barna házilag?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok fekete és szeretnék közép barna lenni ami nem is világos de nem is az a nagyon sötét.

Van itt olyan akinek házilag bejött valamlyen praktika. Halottam a Lorál hajradírról vegyes róla avélemény valakinek tapasztalat? Kérlek a fodrászos témát mellőzük nincs pénzem rá de én is tudom hogy fodrásszal kéne megcsináltatni.


2013. jan. 3. 15:32
 1/8 anonim válasza:
Nyilván nem ilyen válaszra vársz, de a legegészségesebb megoldás, amivel a legkevésbé roncsolod a hajad és nem tudod elrontani, ha ahogy nő a hajad, fekete helyett közép barnára fested és így váltasz hajszínt. Én is feketéből váltottam világosabb árnyalatba, és nem volt feltűnő a folyamat, valamint nem is roncsoltan a szokásosnál jobban a hajam. A hidrogénezést semmiképpen sem ajánlom, rendkívül egészségtelen, és nagyon mellé lehet vele nyúlni.
2013. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért a fekete és a középbarna között van különbség, és a lenövés eléggé ápolatlan hatást kelt.

Otthonra marad a melír, ami nem a fóliás, hanem a régi sapkás technikával megoldható.

2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A sötét hajszín világosítása (még ha melírozásról is van szó)rendkívül károsítja a hajat! Ez károsítja a lehető legjobban! Tény, h én nem középbarnára váltottam, így talán célszerűbb fokozatosan világosítani a barna különböző árnyalatain keresztül, amennyiben szeretnéd megőrizni a hajad egészségét. Időigényesebb ugyan, mint a melírozás, de így talán nem vágod tropára a hajad, pláne, h házilag szeretnéd ezt megoldani.
2013. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Colour B4!! Én ugyan csak 3 éve voltam fekete, az első használat után nagyon sötét barna lettem, de barna! A második után pedig visszakaptam az eredeti hajszínem:) 3500ft a dm-ben
2013. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az utólsónak írnám hogy szombaton én is bekentem szép vörös lett néhol fekete de olyan mintha melirozva lenne :) Érdemes lenne mégegyszer bekenni colour b4-el vagy rákenhetem a világosabb barna hajfestéket vajon befogná vagy foltos lenne?
2013. jan. 7. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: A használati utasítás meg a tapasztalatok szerint nem szabad rögtön ráfesteni, mert visszasötétedhet, a színezőt írták ha nagyon nem tudsz várni, de szerintem jobb pihentetni, mert sokan írták, hogy nem tették és meg is bánták:D Én is vettem két festéket előtte még, de nem fogom így használni inkább, majd egy hónap múlva csak. Szerintem vegyél te is még egy ColourB4-et. Én még mindig nem hiszem el hogy működött:) bezzeg egyetlen egy fodrász sem mondta hogy létezik ilyen, szőkíteni akartak, persze...
2013. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem szabad egyből én is várok vele 1 hónapot :) Na de akkor veszek még 1 colour b4-et rábeszéltél :)
2013. jan. 7. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd meg milyen lett:)
2013. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!