Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a csúnya...

Hogyan tüntessem el a csúnya ronda miteszereimet, pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Már próbáltam mindenféle arcradírt,krémet,tapaszt de semmi nem használt! Annyira utálom hogy pattanásos vagyok :c

2013. jan. 3. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, a zsíros krémektől csak még zsírosabb a bőröd, én oolyat nem kennék fel. Egészséges étkezés, kevés cukor, zsíros, olajos, sós nassik, olajso magvak is mértékkel, sok víz, sok gyümölcs zöldség. Meg én mindenféle clearskin-es cuccot szoktam használni avonos, olcsó. Nem tudom, hogy ettől olyan szép-e a bőröm mert a tesóm is azt használja, csak mondom :D de ilyen arclemosó tonikkal reggel és este megmosom, meg sima vízzel is leöblítem előtte, és heti 2-3 alkalommal holttengeri iszappakolást rakok az arcomra, vagy valami ilyesmit(fehértea,japánszakés maszk, mindenféle van). Meg néha éjjeli maszkot is felkenek.
2013. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt akartam írni hogy a tesóm is ezeket használja és neki nem túl szép a bőre (csak lemaradt). De lehet hogy azért mert én sokkal egészségesebben táplálkozom, semmi cukor, meg nassik
2013. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pattanásokra jó a fokhagyma :)
2013. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál arckezelés,otthon soha nem fogod tudni szépen kitisztítani.
2013. jan. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos kozmetikusra nincs pénzem,de a fokhagymás dolog az érdekelne!
2013. jan. 12. 18:45
 6/6 anonim válasza:

A kozmetikus kitisztítja, de ha az okot nem szüntetik meg, akkor 2 hét múlva ugyan olyan lesz. A fiam (21éves) is küszködik ezzel a problémával már vagy 4-5 éve, ami táplálkozási szokásait illeti, olyan átlagos, de valamit ennie kell, nagyon válogatós, tehát ha azt sem enné meg, amit eszik, el is fogyna. Egyébként 55 kg, tehát nem eszik össze-vissza. Nem eszik olajos magvakat, pedig a szervezetnek szüksége lenne rá a sok egyéb tápérték miatt. Ette már a fokhagymát is, de arra is azt mondta, hogy még jobban kijöttek tőle a pattanásai, bár ebben kételkedem, hogy attól. Vannak időszakok, amikor tömegével jelennek meg, azután meg letisztul, de csak időlegesen, meg nem is teljesen, csak viselhető mértékben. Étere gyanakszunk, de még nem sikerült kitapasztalni.

Az élesztőt hogy kellene enni, Naponta? És mennyit, mennyi ideig?

2013. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!