Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet használsz...

Milyen krémet használsz pattanások ellen?

Figyelt kérdés
neked mi vált be?
2009. aug. 26. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
nos, én pl. ..lehet vicces, de Pitralon-t használok. szárítja a bőrt az is igaz...de nekem beválik..ráadásul olcsó is.
2009. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
nekem még régebben kellett ezzel különösen foglalkoznom, mert akkor nagy csúnya pattanások jöttek elő folyton. A háziorvos írta fel a Zinerit-et, mert már semmi sem használt. ezt gyógyszertárakban lehet kiváltani. Most mivel már nincsenek ilyen nagy dudoros pattanásaim, este szoktam körömvirág szappannal megmosni az arcom, reggel pedig clean&clear tonikkal szoktam. Ja és le kellett szoknom az állandó chips-ről meg a csokikról. :(
2009. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbáltam ezeket a divatos vackokat, úgy ahogy kellett, 3 lépés, meg ilyenek, és semmit nem használt. Elmentem most nyár elején a bőrgyógyászhoz, és felírt egy gyógyszertári arclemosó krémet, meg éjszakára Duac gélt. Teljesen eltűntek a pattanásaim, és még a hegek is halványodtak. Napközben sem lett fényes, zsíros az arcom. Most viszont kb. 1 hete elfogyott a Duacom, és már megint kijöttek a pattanások. :S Jövő héten repesztek is íratni.

20L

2009. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilcsi fekete szappan, ichtiolos pakolás, csipkebogyó-kukoricás arcradír
2009. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!