Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen mit használsz...

Pattanások ellen mit használsz? Beválik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ti mit használtok pattanások ellen? Én jelenleg egy olcsó xart használok, de nem jó...

Régebben vettem drágábbakat is (clean&clear), de nem vállt be igazán. Már a háziorvosomhoz is elmentem hogy adjon valamit, erre felírt egy ilyen tejfölszerű maszlagot, de az se jó, mert mindenhol megmarad, kivéve a pattanás hegyét...:S (az egész arcra kellett kenni)

Nektek mi vállt be?

Az arcbőröm eléggé zsíros.

Kozmetikus???, azt meg nem tudom meddig lesz szép az arcom, ráadásul többször kéne menni, az meg nem olcsó.

vannak valami kapszulák is állítólag pattanásokra hogy full kiszárít, de az azt mondják nagyon egészségkárosító.


2010. febr. 12. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ami nagyon hatásos volt az a Baba szappan :) Reggel este és hamar megfog látszani az eredmény.. :)
2010. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én arcradírt használok+arctisztító tonikot. Hetente egyszer pedig citromlével törlöm át az arcom. Kozmetikusnál utoljára 2 hónapja voltam,ismerős így olcsóbb volt a kezelés. Ilyen kapszulákat meg még nem próbáltam.
2010. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vichy Normaderm hidratálókrém, van arcradírja is.
2010. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De van látható eredménye? Eltűnt, vagy csökkent a pattanások száma?

Ez a citromleves megoldás tetszik, lehet hogy kipróbálom.

2010. febr. 13. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan a citromlével. :) A szemed környékét hagyd ki és vigyázz nehogy belemenjen! Nekem használt,nem zsírosodik annyira a bőröm.
2010. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.-dik voltam. :)
2010. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyél élesztöt! minden nap, egy borsonyit! Hidd el segit! Eza legolcsobb és nagyon hatásos! apukámtol hallottam neki is bevált gyerek korában és nekem is beválik!!! :D
2010. febr. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!