Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért mondják hogy öregíti az...

Mért mondják hogy öregíti az alapozó az arcbőrt ha (lent)?

Figyelt kérdés

Ahogy tudom megállapították,hogy a ránctalanító krémek és egyéb sokat ígérő kozmetikai termékek azért nem használnak semmit,mert nem hatolnak be a bőr mélyebb rétegeibe ahogyan azt a termékekről állítják,a bőr felső rétegén megragadnak. Akkor miért állítják,hogy öregít az alapozó?Persze itt nem arra gondolok amikor 1 kilót az arcukra kennek. Én előnyösnek látom. Egy vékonyabb réteg javít a megjelenésen,és szerintem még mindig jobb mintha a sok szennyeződés,kipufogógáz stb közvetlenül érné az arcbőrünket. Ha mellé még megfelelően ápolva is van az arcbőr(olykor arcpakolások,reggeli-esti arctisztítás,radír stb) szerintem még előnyös is egy kevés alapozó,én nem hiszem hogy öregítené az arcbőrt.Aki ezt mondja (állítólag)tapasztalatból,annak szerintem inkább a genetikája ilyen.

Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről,érveket,ellenérveket várok.


2013. jan. 5. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
mert /állítólag/ elzárja a bőrt az oxigéntől. De ez egy nagy baromság. Ha jó terméket használsz, akkor nem lesz semmi bajod. Most meg majd jönnek a nagy 'alapozó-ellenesek' álszenteskedni.
2013. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiába jönnek elő pattanások tőle egy érzékenyebb bőrön, a ráncokba az alapozó beleül, a legapróbb láthatatlanakba is, és egyre nagyobb ráncok lesznek miatta ezekből... a pórusokat eltömíti, mind... egy alapozó sem fogja kikerülni a pórusaidat, akkor sem ha az van ráírva hogy ez profi termék és nem tömíti el... majd megérted. Hiszen használod.
2013. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alapozó egy réteget képez a bőrön amitől nem lélegzik.Beleül a ráncoskákba.Nem nagyon tartalmaz vitamint és egész nap az arcodon van.Ilyenkor érdemes alá hidratáló krémet kenni.
2013. jan. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos igen,én mindig előtte teszek fel nappali hidratáló krémet,megvárom míg azt szívja be az arcbőröm és csak utána kerül fel egy vékony alapozó réteg(nem minden nap).
2013. jan. 6. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!