Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Púder, vagy makeup? Ki melyike...

Púder, vagy makeup? Ki melyiket szereti, és miért azt.

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Makeup alatt az alapozót érted? Leginkább együtt kell használni őket, az alapozó fed, a púder fixálja a sminket. Vannak pl. a habállagú alapozók (ezeket szokták esetleg makeupnak is hívni), ezekre nem nagyon kell púder, mert önmagukban is mattok és erősebb fedésűek.
2013. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A makeup véletlenül nem csak simán sminket jelent angolul? Véééletlenül...
2013. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Deeee.... :D
2013. jan. 8. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
A makeup sminket jelent, ha alapozóra gondolsz akkor nem értem miért nem azt írod... én nem használok alapozót, mert rondább tőle a bőröm, a pórusokat eltömíti még a legjobb fajta is, valamint egyiknek sincs bőrszíne. Inkább sárgásak. Szóval csak púdert használok, természetes fajtát, ez is fed, matt, nincs tőle semmi baja a bőrömnek sem, és van belőle normális színű is.
2013. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

?


Minden púder makeup, de nem minden makeup púder:D


Amúgy folyékony alapozó+púder+pirosító.

2013. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, ezt akartam hallani! Illetve megtudni !

Kösz !

2013. jan. 8. 13:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint amit a 13:49 -es mondott !
2013. jan. 8. 14:02
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért mert szlovákiai vagyok, és én csak makeup-nak ismerem.

Szóval az az alapozó, világos már... én is a púder mellett döntök !!

2013. jan. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!