Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam, hogy akinek a haja...

Olvastam, hogy akinek a haja nagyon hozzálapul a fejéhez és nem szereti, egyik megoldásnak jó az is, ha a fejetetejére coffolja és úgy hagyja pár órára/éjszakára. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Csak mert hogy én hajmosás után 5-6 tincsbe beszoktam fonni és reggelre szép hullámos,de levan nyalva az egész :( Tupirozni igy nem birom mert akkor annyi a hullamoknak a hajhabtól meg csak össze áll.

Esetleg valami megoldást tudtok ez ellen?

Most felkötöttem lófarokba és utána fontam be 6 tincsbe.

Lehet hülyeség volt és reggelre úgy fogok kinézni mint bodri.De egy próbát megér :)

A válaszokat előre is köszönöm! (:


2012. szept. 18. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából én mindigis csúnyának tartottam a fonott hullámokat, de te tudod, ez nem az én dolgom.


Copfba fogva nagyon csúnya éesz a hajad reggelre, mert ahol a gumi van ott meg fog törni, és lesz egy nagyobb hullám. Inkább fogd fel a fejed tetejére balerinakontyba, akkor szép hullámos lesz (természetes hatású, mintha eleve olyan lenne a hajad, nem olyan, mint amikor befonod) és dúsabbnak is fog hatni. Plusz a tövénél lehet tupírozni amúgyis, nem az egészet kell, hanem csak azt a 3-4 centit, ami közvetlenül a fejbőrödnél van...

2012. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értelek :)

Hát nekem ez a tipikus ”sehogyse jó” hajam van.

Alapból összevissza áll.

Ha kivasalom visszagöndörödik.

Ha becsavarom kidobja a hullámokat.

Felkötni nem szeretem mert az nem áll jól.

Szoval eddig csak a fonás vált be ami ”tartós”is.

Nekem nincs vele bajom :)

Amúgy köszi a választ :)

2012. szept. 18. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azért, amit leírtam. Ha könnyen kirúgja magát a hajad, akkor tegyél rá egy kis hajhabot és úgy tekerd fel. Kényelmesebb aludni is vele, mint a befont hajjal, és reggelre nagyon szép lesz, teljesen természetes hatású hullámokat csinál. ;)
2012. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!