Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az oké, hogy a mindennapi...

Az oké, hogy a mindennapi hajmosás nem túl szerencsés, de ha rá van írva a samponra, hogy mindennapi használatra, akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdés jó :D én azon a véleményen vagyok (saját tapasztalat alapján írom), hogy kevésbé irritáló, szulfát mentes samponnal lehet napi szinten is hajat mosni. Korábban normál szulfáttartalmú samponnal is mostam gyakran hajat, de nem lett tőle sem semmi bajom. Tehát sztem ez valahol tévhit lehet, hogy nem moshatunk hajat mindennap. Csak függ attól, hogy mivel tesszük azt és meddig.

Ezt ajánlom figyelmedbe, bőrgyógyásznak én azért jobban hiszek, mint néhány önjelölt hajgyógyásznak :)

http://www.youtube.com/watch?v=trc3eyKVvbU

2013. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!