Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják, hogy öreges...

Miért mondják, hogy öreges arcom van 17évesen? :O

Figyelt kérdés
szerintetek ciki?:SSSSSS

2013. jan. 9. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A kor csak egy szám.
2013. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 davidviktoria válasza:
Mert lehet, hogy az. :DD
2013. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ciki, hogy valaki ilyet mond. A helyes visszaszólás meg: elmész a fenébe.
2013. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 foreverinlove válasza:
Szerintem csak vedd pozitivan! Nekem 8 evvel idosebb noverem van, s mar allig 14 eves voltam mindig azt hittek, hogy baratnok vagyunk. O mindig fiatalosnak nezett ki, en meg idosebbnek. De nem csak maga a kinezett miatt, hanem talan a felnottes gondolkodas miatt van egy kulonleges kisugarzasod. Most mar haladok lassan 30 fele es mindenki azt mondta, hogy 20 evesnek nezek ki :)
2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igazából két véglet van: vagy a genetika miatt ilyen az arcod, vagy a sok pia, buli, cigi miatt... az utóbbi b@szott gáz. ha az előbbi miatt van, akkor ne foglalkozz velük. ha az utóbbi miatt... hát igen, akkor vess magadra.
2013. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 lehettem, bátyám 22, mikor azt hitték, hogy a bátyja vagyok.. :D Szerettem mikor 16 évesen már 20nak kinéztem :D Nálad nem tudom mi a helyzet, egy kép segíthetne, több okból is mondhatják.
2013. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg mindig mindenhol elkerik a szemelyimet, meg 16-17 evesnek neznek, pedig lassan 22 leszek.
2013. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!