Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Fiuk! Titeket zavar...

Lányok! Fiuk! Titeket zavar ha valakinek van egy két pattanása vagy bőrhibája?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy full tele van valakinek az arca, de van egy pár. Az zavar titeket? Például jártok olyan csajjal/pasival akinek vannak pattanásai? Én ugy vagyok vele, hogy magamon ez a pár is nagyon zavar, máson viszont nem. És ha meg van nekem, mindig ugy vagyok, hogy azt hiszem mindenki azt nézi! :(

2013. jan. 9. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna, de ha a páromat igen, magamból kiindulva megpróbálnék neki segíteni különféle módszerekkel :)

21/N

2013. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Magamon is van olykor egy pár kisebb pattanás.Néha szokott nagyobb is lenni , de az inkább a kritikus(menzesz) napokon szokott előfordulni.=D

Ahogy írtad, magamon zavar de máson nem.

=)

Szerintem senkinek sincs tökéletes bőre, legalább is akiről azt hittem,hogy tökéletes a bőre később kiderült,hogy le volt alapozva az arca.

Nagyon ritkán látok tényleg szép bőrű embereket.

2013. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar egy bizonyos szintig. A barátomnak is vannak pattanásai, nincs ezzel gond, de mikor látom hogy ki van kaparva, elvakarva pirosra, az nagyon nem tetszik. Nekem is vannak pattanásaim mindig, de nem vakarom el, lekezelem, korrektort teszek rá, alig látszik. Ezt egy pasi is megtehetné akár.
2013. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy pár, néha van olyan, hogy eléggé sötétek, és nehéz lealapozózni is... Engem zavar, de másokon nem annyira. Ha nem nagyon piros/lila, szinte észre sem veszem. Mondjuk ha valakinek az egész arcán sötét foltok vannak, az elég gusztustalan. Sőt láttam olyat is, hogy valakinek kinyomatlan, nagy duzzadt pattanása volt, na az már elég gusztustalan szerintem... Mondjuk egyszer nekem is volt olyan, hogy napközben nőtt egy fehér fejű pattanásom, és nem vettem észre, csak mikor hazamentem. Elég pici volt, így csak reménykedni tudok, hogy senki nem vette észre, szerintem nagyon gáz... Persze jól tudom, hogy milyen rossz a pattanásos embereknek, hiszen én is egy vagyok közülük, így nem nézek le senkit, ha van neki egy pár. Sokszor eléggé ki tud akadni az ember a pattanások miatt...

19/L

2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Emberek ***** válasza:
nem engem nem zavar.. nekem is van :( sajnos
2013. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Undorítónak tartom. A volt pasimnak is inkább kinyomtam, az arcán is elintéztem a miteszereket és a mostanit is lerendezem. Különben egy puszit nem lenne merszem adni, felfordul a gyomrom :/ 21N
2013. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is van pár pattanásom, de nem igen zavar, azzal is szép vagyok, majd elmúllik, ne fájjon miatta a fejetek. 16/L
2013. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6/7-nek: énis ugy gondoltam, hogy elrendezett, normálisan kinyomott pattanások. Ami tök fehér és kilog belple a cucc, az szerintem mindenki szerint undorító!!

Amugy köszi mindenkinek, de sajnos engem még mindig nagyon zavar magamon:SS

2013. febr. 5. 19:04
 9/9 anonim válasza:
Engem nemzavar a patti. A bőrhibától pedig egyéni az ember. Nekem is van, páromat nem zavarja
2013. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!