Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ennyire zavar titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ennyire zavar titeket ha egy lánynak van pattanása?

Figyelt kérdés
Nos,nagyon sokszor mondták nekem,hogy csúnya vagyok és egyszer megkérdeztem,hogy miért is.Erre az volt a válasz /több fiútól is/,mert vannak pattanásaim.De egyszerűen nem tudok vele mit csinálni,kezelem és járok kozmetikushoz is.Mást nem tudok tenni,mostanában már csak 1-2 van de még így is sokat cikiznek vele.Ennyire vissza taszító ha van pár pattanása az embernek?!
2012. ápr. 10. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
figy nekem is vannak nem sok,de vannak fiu barátaim,sőt az van a legtöbb,és barátom is:)
2012. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nézd én pattanásosan is szépnek látom a barátnőmet, sőt van hogy meg se látom, hisz nem azt nézem :)
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja, és képet kérünk!
2012. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%
Lány vagyok és szerintem gáz a pattanás...Én is patis voltam de szerencsére kinőttem ma már semmi!!! De akkor majd meghaltam...pedig nekem se volt 70000000 csak 3-4. a max...Az evolúcionista nézőpont szerint a pattanás azt jelzi a hímeknek hogy a nő nem elég termékeny, meg hogy nincs rendben az ösztrongén szintje. Persze ez így nagyon nagy leállatosítása az embereknek...
2012. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a pattanás lehet indok arra, hogy alapból csúnyának tartanak. Mutass képet, és megmondom szép vagy-é! pattanások ide vagy oda...
2012. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez a baj... Nekem a barátnőmön is van pár pattanás, de észre sem veszem általában mert nem arra figyelek.:D

14/F

2012. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#5 A pattanásokat lehet hogy kinőtted... :)
2012. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ös te s.egghülye vagy!!!! A pattanásaiddal együtt az agysejtjeid is eltűntek! :D
2012. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A 9. hozzászóló nem én vagyok.


De egyetértek vele. :D

2012. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!