Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy fiúnak van pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiúnak van pár pattanása az arcán az zavar titeket?

Figyelt kérdés

Nekem tulajdonképp nem is az a baj hogy pattanásos az arcom, csak az hogy ha van 1-2 pattanásom 2 hét mire elmúlik a helye, de közben meg folyamatosan jön ki 1-1 mindig aztán folyamatosan múlnak el, és így néha tele van piros pötyökkel az arcom, néha meg semmi. Sőt néha a borotválkozástól kipattog a bőröm, de ez csak elég ritkán. Szoval ez mennyire számít bajnak?

21F


2011. márc. 16. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem hólyagos vagy ragyás az arcod akkor nem gond. :) igazából ma már lehet venni sokféle krémet meg arcápolót amivel elvileg el lehet tüntetni a pattanásokat. de másnak is van az arcán, nem egyedi dolog. szerintem ne aggódj miatta :)
2011. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem semennyire, az hogyha tiszta pattanás az arca az igen. De próbáld meg kezelni, elmenni kozmetikushoz ha nagyon nem bírsz velük. Nem ciki... az inkább ha igénytelen vagy!
2011. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát szoktam arclemosóval kenni néha de hát az mint halottnak a csók szerintem... Nem úgy kell elképzelni hogy olyan tiszta ragya a képem vagy valami hasonló, csak van 1-2 pattanás néha meg itt ott piros foltok. Most speciel megszámoltam van 7 pöttyöm .
2011. márc. 16. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
mivel én nekem is van egy kettő, ezért nem zavar. de gyereket nem vállalnék vele egyáltalán, mert két patisnak csak patis gyereke születhet, és a gyerekemmel nem cse.sznék ki
2011. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy elmész bőrgyógyászhoz, és ott felírnak valami gyógyszert rá :)

én is most megyek majd 24-én

2011. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 pötty, azta szegényke... most megszámoltam direkt a kedvedért, kb kereken 100 van nekem, mondjuk ebből sok olyan, hogy csak pirosas folt, és nemigen lehet elkülöníteni őket egymástól. Oszt mégse nyavalygok.
2011. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
neeeem engem nem zavar. a barátomnak is van és én szoktam kezelni neki mert ő lusta disznó hozzá :D ígyis úgyis szeretem :P
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. a nagyon babaarcú fiúk már furcsák nekem!:P
2011. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!