Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Das gesunde plus haar vital...

Das gesunde plus haar vital komplex valóban hízlal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

úgy értem, már akkor is hizlal, ha csak beszedem vagy nő az étvágyam( ami ugye nem jelenti azt, hogy többet kell ennem:D )?? és 14évesen szedhetem?

köszönöm!:)


2013. jan. 11. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak étvágynövelő...
2013. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem híztam, sőt az étvágyam sem nőtt tőle. (Viszont a hajam igen :))
2013. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek:)

Kedves 2.!

én is nagyon remélem hogy nőni fog a hajam :) bevallom vasalom, szárítom meg hasonlók, de szerintem egész jól birja :D persze azért vigyázok rá (hajvégápoló és társai). :)

2013. jan. 11. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hizlal maga a tabletta, nekem étvágyat sem növel. A hajam erősebb tőle, sokkal gyorsabban viszont nem nő. A körmömmel csodát tett. :)
2013. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor valószínüleg nekem sem fog :) köszönöm a választ! és igen, a körmeimre is szeretném....elég bénák:D minden körmöm szép, nem töredezik, gyorsan nő, erős, szép színű, DE a mindkét mutatóujjamon egyszerűen nem nő meg a köröm :D olyan vicces néha ránézni a kezemre...de szeretném ha az is rendbe jönne :)
2013. jan. 11. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Tele van B-vitaminnal, ami étvágynövelő. Tehát az étvágyad nő tőle, a hízás már csak rajtad múlik. :)
2014. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!