Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szem, fehér bőr, sötétbar...

Zöld szem, fehér bőr, sötétbarna haj, sötét szemöldök. Milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam sincs mit tegyek,de a mostani eredeti sötétbarna hajam egyáltalán nem áll jól és nem tudom milyen szín passzolna hozzám. A szőkével már cseszte el fodrász,úgyhogy tanácstalan vagyok.
2013. jan. 13. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani
2013. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mahagón?

Esetleg fekete vagy kékesfekete?

2013. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik a fekete, szívem szerint vagy fekete, vagy vörös lennék. Csak félek,hogy nem állna jól.. akkor aztán lehetne küszködni az átfestéssel ://
2013. jan. 13. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
a zöld szem-világos bőrhöz menne a vörös (egy világosabb, rezes árnyalat, nem egy rikító pinkes)
2013. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ugyanilyen vagyok,bocsánat voltam. Sötét barna hajam volt. :))))

5 éve festettem be vörösre..jól állt,bár a szemöldökömhöz nem ment igazából.

4 éve befestetttem feketére..és azóta is fekete vagyok,egyszer már meguntam,kiszőkítettem a hosszú frufrum,és befestettem vörösre. hamar kijött belőle a vörös a szőkítés miatt,ezért visszafestettem feketére,ez volt már úgy 8 hónapja.


Én azt mondom,hogy a fekete jól állna(nekem eléggé hosszú a hajam),de jól gondold meg hogy fekete szeretnél-e lenni... mert macerás ha megunod és más hajszínt szeretnél..lenövesztés ronda... a leszivatás-szőkítés pedig nagyon roncsolja a hajad.

2013. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A vöröstől engem is csak a szemöldököm választ el, a feketével pedig tényéleg csak annyi bajom van, hogy sokat kell vele szenvedni ha megunom.


De egyenlőre a feketében vagy valami szép barnában gondolkozom.


Köszönöm az eddigieket:)

2013. jan. 13. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok. A fekete ne! Öregít, és borzasztóan sápadtnak fogsz benne kinézni, legalábbis én így jártam. Nekem nagyon bejött a vöröses-barna. Az nekem még szemöldökkel sem volt gáz. De a középbarna is jól áll nekem, illetve hát az eredeti hajszínem az olyan középbarna és sötét között van, ezt szeretem, de a másik kedvencem nekem a vöröses-barna volt.
2013. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legyél vörös!! A gyengéim a vörös nők. Valami szép rezes színű. :D

Üdv

2013. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!