Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajra való kókuszolajat hol...

Hajra való kókuszolajat hol lehet venni? Milyen árban mozog? Ti hogy használjátok a hajatokra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom van-e külön hajra való. de amit lehet kapni az jó főzéshez, sütés is (sokkal egészségesebb mint más olaj és nem lesz tőle olyan büdös). Én a herbaházban szoktam venni, nagyker kártyával 1200/kg. AMugy már spárban is láttam 1700-ért. A hajvégekre kell kenni keveset mint más hajvégápoló olajat, vagy lehet többet az egészre de utána alaposan ki kell mosni.
2013. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hajra való ugyanaz amit sütéshez is használnak, bioboltokban lehet venni... elég drága, attól függ hol veszed és milyen márkát, az enyém 6000 ft körül volt 1000ml, de persze van olcsóbb is, hajvégekre szoktam kenni hajmosás után, fél óra múlva lemosom. Jó, mert nem találkoztam azóta még töredezett hajszálakkal, pedig durván szőkítem a hajam.
2013. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!