Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium, mit hogyan?

Szolárium, mit hogyan?

Figyelt kérdés
sziasztok,már 2x voltam szoliba,6 percesen,majd ha megyek még mindig csak 6 percesre fogok, mikortol mehetek már csokicsövesbe? milyen krémet ajánlotok?)ami nektek bevált) mert nincsen anyni pénzem hogy porálgassam a krémmeket.. amugy 6perc 620 ft. nem drága? mert ismerösöm modta ahova ö jár ott 12 perc 600ft. most ez vagy van..?
2013. jan. 14. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:
+miot tegyek az anyajegyeimre??? vagy a dm-be lehet venni iylen szolis krémmeket? melyik a legjobb? vagy jo a szoliba venni?
2013. jan. 14. 23:12
 2/3 A kérdező kommentje:
és honann tudjam h eu-s csöves vannak? bocsi a helyesirásért csak telefonrol vagyok:S
2013. jan. 14. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
EU-s csőnek számít a Coffee Love és a Chocolate Brown, többről nem tudok. Krémnek Australian Gold termékeket ajánlok. Az anyajegyekre nem tudom mit szoktak tenni, én semmit nem teszek. Esetleg egy csomó naptejet, amin nem tud áthatolni semmi, de mivel én fekvőbe járok és forgok mint a grillcsirke, felesleges lenne bekenni őket, csak a gépet maszatolnám össze. Én vettem már 13 alkalmas bérletet 5000 forintért (1 alkalom 4-6 percnek felelt meg, attól függően, milyen erősségű gépbe mentem), de volt már 100 perces bérletem 10 ezerért, szolinként változó. Egy kisvárosi, egyszerű szoliban olcsóbbak a bérletek, de egy elegánsabb üzletben, ahol a gépek is több milliót érnek, a legjobb csövekkel vannak felszerelve, vízpermetesek, aromaterápiásak, ott ne számíts olcsó árakra.
2013. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!