Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az unokatesomnak?

Figyelt kérdés
Az unokatesom szerint feher vagyok minta ho ezert jarhatnek en is szolariumba mint o. Az uncsim viszont mar termeszetellenesen barna es szoke a haja.

2013. jan. 12. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne menj szoláriumba semmiképp szerintem. Nagyon káros, nem tesz jót a bőrödnek. Amúgy téged zavar, ha fehér vagy? szerintem nincs azzal semmi baj!
2013. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, semmi gond. Nekem is nagyon világos a bőröm (a legvilágosabb alapozó és korrektor is túl sötét legtöbbször), emellett szinte fekete a hajam és a szemem is. Gyárilag ilyen, de én kifejezetten szeretem. :D Inkább legyek fehér, mint 30 évesen ráncos a szolitól, vagy kapjak bőrrákot...
2013. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj azért nem kell úgy beállítani a szoláriumot, mint a megtestesült gonoszt.. létezik egy olyan, hogy: aranyközépút. vagy hívjuk úgy, hogy: "mérték". mértékkel simán lehet szoláriumba is járni, nem fogsz tőle meghalni és ráncos sem leszel idejekorán. néha elmész oda, az pont elég, a lényeg az, hogy túlzásokba ne ess, mint az "uncsid".


persze ha nem akarsz, akkor ne menj, ez ilyen egyszerű. senki nem kényszerít. én is eléggé fehér vagyok, nem járok szoláriumba, mert nekem jó így. nyáron napozok amikor tehetem és ennyi. neked sem kötelező semmi.

2013. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan mehetsz szolizni, az hogy szerzel egy pici színt így télen az teljesen normális! Persze nem kell annyira túlzásba vinni, de így télen a kedved is jobb lesz egy kis szolitól :) A legtöbb szalonban már megtalálható az úgynevezett EU 0,3-mas csövekkel felszerelt szoli. Abba nyugodtan mehetsz kezdetnek 6 vagy 9 percet, mert nem égsz meg benne, és nem szárítja annyira a bőrödet sem. Viszont nagyon szép napbarnított színt ad, ami elég hosszú ideig megmarad! :)

2013. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!