Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó színvédő balzsamot? (Nem festett hajra! )

Figyelt kérdés
Barna hajam van,de néha néha veszti a színét és olyan mintha szőke tincsek lennének benne..tudtok valami jó balzsamot erre?

2013. jan. 17. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
John Frieda - Brunette, de Niveának, Baleának, Garniernek is van barna hajra való termékcsaládja. :)
2013. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igen tudom,csak kíváncsi vagyok,hogy kinek melyik vált be!:)

2013. jan. 17. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, én szőke vagyok, de gyakorlatilag évszakonként változik a hajszínem. Ősszel vöröses, télen fakó, tavasszal világosabb, nyáron túrószőke. Én kamillás sampont ill. kamillateát szoktam használni, ha azt akarom, hogy kicsit felfrissüljön a színe. Barna hajra a fekete tea főzetét szokták javasolni, vagy a dió levelét, mindkettő megfogja a színét és szép fényes lesz tőle a haj. Persze sok vele a macera, a nagymamám pl. kifejezetten tett el befőttnek zöld diót és levelet, hogy egész évben legyen hajszínezője.


Azokra a kozmetikumokra meg, amit az első írt, azt tudom mondani, hogy ki kell próbálni, mert nem vagyunk egyformák, mindenkinek más válik be.

2013. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!