Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül olyanok, akiknek a világos bőr tetszik, és nem a szolis barnaság? 24/F

Figyelt kérdés
Nekem kifejezetten tetszik a világos porcelánbőr, vagy a lányok természetes bőrszíne, és taszít a mostanában oly divatos szoláriumos barnaság. A legtöbb lány nagyon túlzásba viszi a szoláriumozást, már szinte négerek,vagy vörösek/narancssárgák.. és ami számomra igen meglepő, fiúk/férfiak is rendszeresen barnítják magukat! Kissé elkalandoztam, ne is menjünk bele abba, hogy milyen dolog férfiként szolizni, inkább csak az eredeti kérdésre várom a választ, tehát hogy vannak még rajtam kívül olyan fiúk/lányok férfiak/nők, akiknek a természetesség vagy annál kicsivel fehérebb, szép bőrszín tetszik?
2013. jan. 21. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze,én is undorodom az agyon szolizott pipiktől/fiúktól(ha már lehet az ilyet fiúnak nevezni...)

Szerintem is szép a fehér bőr,de nem mindenkinek áll jól :) viszont a természetes bőr a legszebb ha szépen van ápolva és rendbe tartják. btw ha már barnítják magukat akkor ne szoliban hanem napon,ezzel csak tönkre teszik a bőrüket és még csúnya is.(y)

2013. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de az agyon szolizott pasiktól a hideg futkos a hátamon. Ha barna is a pasi/csaj, akkor ne úgy nézzen ki, mint a csoki és akkor rendben vagyunk. Meg én irigylem azokat a lányokat akiknek hamvas hófehér bőrük van, esetleg pár szeplő is van rajtuk. Szerintem gyönyörűek.
2013. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol divat a szoli?


Úgy 10 éve inkább az volt.

Most már viszont csak a nagyon tudatlanok, vagy a "nekem már mindegy"-típusúak járnak.

Egyébként 18 alatt tilos is, és nem a semmiért.

2013. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is taszít a szolizott bőr.Fúj! Egyáltalán nem olyan,mintha a napon barnulna le az ember.Meg ugye káros is.Amúgy,tetszik a fehér bőr,de csak a nőkön.Unokahúgom is nagyon világos,fehér bőre van,de neki jól áll mert a szeme kékeszöld,a haja meg barna,tehát jó az összhatás:)Férfiaknál meg a természetes bőrszín a szép.Valahogy már nem is nevezem pasinak azt,aki szolizik.Gáz!
2013. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondok egy mesét:


Régen a földesurak és parasztok világban, ahol a napszámos dolgozott reggeltől mikulásig, a szép paraszt lányok szép barna bőrrel rendelkeztek köszönhető a szabad levegőn töltött munkának. Aki gazdag leány volt, az megtehette, hogy egész nap benn kuksol a négy fal között. Ezért lett a divat és az úri módi a porcelán fehér bőr.


De aztán változtak a viszonyok, az ipar fejlődésnek indult és a napszámos leányok be kerültek a gyárakba a férfiak meg a bányába. Ennek az életmódnak a hatására már a sima munkás lány is kifakult, bőre szép világos lehetett. Így már nem volt érdekes a mutatvány. Hanem akkoriban is kezdtek az életmód magazinok elterjedni, és akkor a szintén a vagyonosabb hölgyek tájékozódhattak. Nagyon felkapott lett a szabad életmód, a sport, a mozgás, a kertészkedés. Így hát a nők azon része, aki megengedhette, hogy kövesse a divatot, az mind kiment a levegőre és persze barnult is.

Hát ennyi lenne a mese mára.



Ui.: a szoli roncsolja a bőr irha rétegét, aminek a következménye a kollagén vesztés, aminek a hiányában beindul az öregedés. Tartja az új keletű mondás: aki szolizik hamar megöregszik :P

2013. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fehér bőr tetszik, fiúkon, lányokon is. Nekem is hófehér a bőröm, mindig vigyázok nyáron is hogy ne barnuljak le. Én nem láttam még embert akinek a sötétebb bőr állna jobban... szóval nem is értem. Emellett a szolis lányokon mindig azt látom hogy pöttyös, foltos, csúnya a bőrük, pedig sokan még csak huszonévesek. Nem értem ez hogy nem zavarja őket. Vagy észre sem veszik? Ők csak azt látják hogy barnák és kész, ez elég is nekik? Fura.
2013. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tok visszataszító ha egy "pasi" vagy egy no szolizik. Ha mar barna akkor az legyen napbarnított, mert valljuk be. Ahogy sokkal szebb es természetesebb. Nekem is hófehér borom van es nagyon sokan irigyelték/irigylik es soha nem értettem miért, de amikor meglátom a szolis pics*kat akkor rájövök hogy nekem tokeletes igy,de a lenyeg hogy nem te vagy az egyetlen akinek az ilyen emberek jonnek be :)
2015. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!