Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel érhetem el hogy gyorsabb...

Mivel érhetem el hogy gyorsabban nőjön a hajam? Mi akadályozza hogy nőjön? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Milyen szerekkel, olajokkal,stb. érhetem el hogy gyorsan nőjön a hajam ?? Olvastam hogy a haj alvás közben nől.. Nekem egyenes a hajam de utálom ha egyenes és reggelente göndöríteni nincs időm, ezért minden este kicsit vizes fésűvel átfésülöm és befonom, másnap reggel kibontom.. Ez akadályozza hogy nőjön??? kb. vállig ér a hajam de hosszúra szeretném.

2013. jan. 21. 14:35
 1/4 Andii1 ***** válasza:
A fonás azt pont, hogy jó.. mert hozzá segít, hogy gyorsabban nőljön a hajad.. am. patikába vannak ilyen vitaminok mint pl. revalid kapszula
2013. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fonás miért segíteni elő hogy nőjön?...nem értem a logikát.Maximum jobban törik tőle...na mindegy. Rátérve a témára nekem göndör és utálom hogy göndör :P de nem is ez a lényeg..vitaminokkal elő tudod segíteni hogy gyorsabban nőjön,sokféle haj,bőr,köröm vitamin van,de megteszi egy egyszerű multi vitamin is. Bizonyára hallottál a ricinus olajról..nekem nem jött be hajnövesztés szempontjából de tényleg puhább tőle a haj,találsz róla bővebben neten :P keverheted más féle olajokkal is.Használj hajvégápolót az megelőzi a töredezést ezáltal jobban látszik az eredmény. :)
2013. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem törik a fonástól csak mivel éjszaka be van fonva attól még tud-e nőni arra voltam kíváncsi..

igen, én is olvastam már több vitaminról és olajról..de nem tudom melyik lenne jó..

2013. jan. 21. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs hajnövesztő szer. A hajnövekedés genetika, semmivel nem lehet ezen változtatni. Az más ha betegség miatt nem nő, azon segíthetnek a kapszulák, olaj, stb.

A fonás nem akadály, viszont ha szoros, húzza a hajad akkor hajhulláshoz vezethet hosszú távon. Tehát ne legyen túl szoros a fonat.

2013. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!