Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell olyan hosszú hajat...

Hogy kell olyan hosszú hajat vágni otthon egyszerűen, hogy hátul ne egyenes legyen hanem íves?

Figyelt kérdés
A múltkor youtube-on néztem ki hogyan kell féloldalas frufru-t vágni és jól is sikerült nekem itthon. Most a hajamból szeretnék vágni hátul, mert már elég hosszú, majdnem derékig ér és egy kis frissítő vágás ráférne, de most nem egyenesre szeretném, hanem ívesre. Fodrászhoz menni sajnos nincs időm. kisgyerekeimmel vagyok itthon, nincs aki vigyázzon rájuk így magamnak csinálom a körmöm, gyantát, hajvágást.
2013. jan. 21. 18:07
 1/4 anonim válasza:
Szia.Nekem is hasonló a gondom,mondjuk lenne időm,de nincs bizalmam a fodrászok-hoz..Nekem a fenekemig ér,és már vagy 1 éve nem láttam fodrászt,pedig már kéne..Kicsit törik a vége,de nem merek elmenni.Már láttam olyat,hogy előrehajolsz,előrefésülőd,és úgy vágod egyenesre,a végeredmény "lépcsösen vágott haj,,
2013. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elég gyors technika: keress rá youtube-on arra hogy twist cutting technique és kidob egy pasit aki ilyen műanyag babán mutatja meg hogyan kell... most nem tudom belinkelni mert nem működik rendesen a net, de szerintem megtalálod... :)
2013. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
youtube tele van ilyen videókkal, miért nem keresel rá?
2013. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi720 válasza:
nagyon egyszerű!Előrehajolsz és előre fésülöd a hajad majd szépen körbevágod de úgy hogy a füled mellől indulsz külsőrésznél ahogy haladsz az ollóval a fejed közepe felé ívben mindig kevesebbet vágsz .Persze előre hajtott fejjel .
2014. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!