Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányadik alkalommal érezhető...

Hányadik alkalommal érezhető pozitív változás a melegollós hajvágás után?

Figyelt kérdés
Én még csak egyszer vágattam így a hajam, de nem hogy jobb lenne, inkább sokkal rosszabbnak érzem. :( A hajam vége száraz, sprőd. Nem törik, de rettenetes a tapintása. :( Szanaszét áll, mint a szénakazal, de csak a vége. A fodrász azt mondta, hogy 3-4 alkalom, de nem tudom, nem csak azért mondta-e, hogy még annyiszor visszamenjek és annyi bőrt lehúzhasson rólam ezzel a varázs ollóval. -.- Semmi kedvem potyára fizetni neki, miközben semmit nem használ ez a technika. Lehetséges, hogy kell még pár alkalom, hogy az összes töredezést levágja, vagy ez mindig ilyen rossz lesz?

2013. jan. 22. 13:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
En Londonban probaltam ki es nem hittem benne. Magyar fodrasz jott hozzam es oszinte leszek, most mar csak ezzel vagatom. Sosem tudtam hosszura megnoveszteni es hiaba apoltam, tort a vege. 2.5 eve vagattam igy es isteni, arrol nem beszelve, hogy egy evig is kitart siman. Max a fazon nem, de maga a hajveged nem fog torni. En ugy 2.5 havonta vagattam, fazon miatt, meg a gyerekek miatt jott ugyis a srac es nem volt sokkal dragabb, de azota szep hosszura megnott. Viszont hazakoltoztunk, 7 hoval kesobb sem tort, ne dolj be, hogy nem eri meg. Megeri! Itt a MAMMUT 1 tetejen levo szalonba mentem el. Szerintem nem tudjak hasznalni. Bnom ott volt, o is a melegollosra eskuszik es Moni nevu csaj szepen megcsinalta. En ra egy hora mentem es mar az a lany nem volt ott, egy felnyirt haju fiatal csaj csinalta: Sprod es szar lett, a hajam. Sosem volt ilyen. Oda ne menj, de ha vki tud jo melegollos Bp-en, ossza velem is meg, mert visszasirom. Tuti lehet hogy nem ertett hozza.
2017. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!