Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctonikot, arclemosót...

Milyen arctonikot, arclemosót érdemes venni férfiként zsírosabb arcbőrre?

Figyelt kérdés

Esetleg leírhatnátok milyet használ aki használ, vagy mivel kombinálja, például:


- arclemosó

- tonik

- hidratálás

- stb.


tehát a szokásaitokat, mit, hogyan, és milyen termékkel, és naponta mikor, este is reggel is? stb srb.


Köszi!



2013. jan. 24. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
pattanásos a bőröd? mert ha nem, akkor semmi szükséged ilyesmire
2013. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kendrazoltan ***** válasza:
Nem tudom, feltűnt-e, de ez a "Szerelem, szex" topic...
2013. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most olyan javaslatot vársz, hogy friss puncilevet, hogy ebbe a kategoriába tetted?
2013. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legjobb ha elmész egy kozmetikushoz és tőle kérsz tanácsot. Megvizsgálja az arcod, és személyedre szabottam fog tanácsot adni.


Ne kisérletezz és ne légy szégyellős. Ha kell egy jó kozmetikus tel.szám, akkor irj és privát megadom.

2013. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de tudok róla, hogy sok pasi jár hozzá kezelésre, mert a problémás bőrt mindig sikerrel rendbe hozza.


4-eske voltam.

2013. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En 28 eves vagyok es megertem a problemadat.


Mivel sales & marketing teren dolgozom, nagyon fontos a megjelenesem. De meg mindig elöfördulnak pattanasok.


A legjobb eredmenyt azota erem el, hogy kidobtam az összes, meregdraga arctisztito vacakot.

Reggelente szappannal megmosom a kezem es meg enyhen szappanos kezzel es bö vizzel az arcomat.

Utana a L´oreal Men Expert hydra sensitive-t hasznalom. A kialakult pattanasokat pedig egy olyan lefedövel fedem, ami egyben ki is szaritja a Garniertöl.


Esetemben ez valt be a legjobban.

2013. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet kapni teafás termékeket, Oriflamenél is :) Én nem használtam még ezt, de barátnőmnek bevált.

Én azt használtam, ami régen volt az Oriflameben a clear+.

Most asszem clearskinnek hívják. Tényleg nagyon jó, az én zsíros pattanásos bőrömet teljesen helyrerakta.

2013. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, feltűnt-e, de ez a "Szerelem, szex" topic..."

és? lesz@rom, máshol nem jön válasz, mert halottak azok a kategóriák, sehol egy ember...

2013. jan. 24. 11:42
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat, jöhet még
2013. jan. 24. 11:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én válaszom az, hogy vagy semmilyet vagy házi készításűt használj. A legjobb pedig a kézzel készített szappan. A meskán van egy "Nadler" nevű alkotó, az ő kátrányos szappanját ajánlom. Ha napi 2x használod, tuti kevésbé fog zsírosodni a bőröd. Én is azt használom 1 hónapja, hozzáteszem, hogy még vagy 2 hónapig tuti elég lesz, ha nem 3, akkora és nem is drága.

Hidratáló krémet is találsz a meskán.

2013. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!