Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jó önbarnító krém?

Melyik a jó önbarnító krém?

Figyelt kérdés
1 évig jártam rendszeresen szoliba, de már fél éve abbahagytam és szeretnék újra színt nyerni, de most inkább a krémes változattal próbálkoznék. Csak egy egészséges színt szeretnék elérni (mikor szoliztam sem vittem túlzásba). Illetve mit kell róla tudni, milyen gyakran kell alkalmazni? Olvastam valami dörzsölésről is... nem tudom ez miért kell. Szóval elég tudatlanul állok a dolog előtt, mondjatok el róla mindent amit tudni érdemes. Melyik márka/fajta vált be a legjobba? Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 25. 03:28
 1/1 anonim ***** válasza:
nem láttam még olyat aki krémtől szép barna színű lenne csak sárgás foltos gáz verzót szerintem menj szoliba olyanba ahol egy alkalomtól elég jó színed lesz
2013. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!