Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 évesen őszülök. Mitől?

20 évesen őszülök. Mitől?

Figyelt kérdés

A napokban leszek 20 éves. A nyáron volt egy nagyobb műtétem, előtte sokat voltam napon, sajnos nagyon keveset alszok 3-4 éve. Tavaly voltam elsős egyetemista egy kemény egyetemen.

A héten vettem észre, hogy középbarna hajamba egész világos foltok jelentek meg. Nem egészen ősz, de vékonyabb és egész világos sárga szálak.

Van rá esély, hogy elmúlik, vagy beindult az őszülés?


2009. szept. 2. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszülésre hajlamos az, aki: sötét hajú, sűrű hajú, alacsony testalkatú /törékeny/, hajlamos a csontritkulásra. Az őszülést is meg lehet fogni állítólag.Nézz utána alposabban, hátha ráakadsz a megoldásra.
2009. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok..és tisztán megjelentek az ősz hajszálak..doki azt mondta, hogy a családtól függ mit örökölsz, vagy a stresszes élet is befolyásolja..
2009. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, 10 éve őszülök. Már őszebb vagyok, mint egy 35 éves. sajnos festetnem kell, de nem tudok jobbat.

nekem hófehér hajszálaim vannak.

én is a stresszre gondolok, mert abból kijutott nekem bőven már gyerekként is.

2009. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha fiu vagy még jól is állhat, nézd meg pl Hajós Andrást
2009. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párom (28/F) már 22 éves korában félig ősz volt, 9 éves korában kezdett őszülni. Szerintem nagyon jól áll neki :) Lányoknaál mondjuk nem szerencsés.. Nem írtad, h fiú vagy vagy lány.
2009. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Érdekes kérdés, hogy fiú vagyok e, vagy lány.

Fiú vagyok, és így a festés még nem olyan elfogadott.

Sokan mondják, ezt, hogy jól áll, de várhatna még 6 évet, utána azt mondom, ok.

2009. szept. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!