Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozási probléma....

Borotválkozási probléma. Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám van, hogy alapból nincs túl erős arcszőrzetem, de a bajuszom és az államon a szőr elég gyorsan nő, viszont elég csúnya is. Borotvával leszedve mindig ott maradnak ilyen kis fekete pontok (nyilván a szőrnek a vége), ami eléggé ronda. A bajuszomat úgy szoktam szedni, hogy lentről felfele, mivel ha fentről lefele szedem, akkor méghosszabb fekete "pöttyök" maradnak, és úgy mégcsúnyább a történet. Ilyenkor viszont gyakran felsértem, kipattog, vérzik csomó helyen. Gillette 4 pengés, elemes borotvát is használtam, most a sima 3 pengéset használom. a 4 pengéssel valamivel jobb volt, de ott is gyakori volt ez a kipattogásos cucc. Ki mit ajánl? Bajusz legyantázása az nagyon gázos lenne? Ha nem, akkor azt milyen időközönként kéne eszközölni? Eléggé bosszant ez az egész, úgyhogy csak komoly válaszokat kérnék, köszönöm. F/20

2013. jan. 29. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azok a fekete pöttyök nem kipattogzás tulajdonképpen, csak maga a szőrszál vége, ahogy írod is. Gondolom vastagabbak lehetnek, ezért is látszik még közvetlen borotválkozás után is.

Már akkor is a gyantára gondoltam, mikor még el sem jutottam a kérdésedben addig a részig, ahol te is megemlíted.

10-14 napig utána nem lesz rá gondod. Mindenképp ezt ajánlanám nemcsak bajuszra, hanem az egész arcodra is akár.

2013. jan. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyantával az a gond,hogy a szálakat is ritkítja egy idő után.Én a kipattogzásra balzsamot és egy hidratáló krémet ajánlok.A legtöbb balzsam tartalmaz fertőtlenítőt is.
2013. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ritkítja, bár úgy lenne.

De ha úgy is lenne, nem hiszem, hogy probléma lenne ez a kérdezőnek.

2013. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tomicka válasza:
borotváld lentről felfele akkor nem fog látszani
2013. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!